2013 rok był rokiem zmian, to mogę o nim powiedzieć na pewno!

To czas, w którym pewnego dnia – dokładnie 1 sierpnia 2013r. ze studentki studiów dziennych stałam się bizneswoman. To duże słowo jak na kobietę, która nie miała nic poza chęcią i olbrzymią misją w sercu. Chciałam aby świat kobiet był przyjaznym miejscem i wpierał inne kobiece biznesy w rozwoju więc powstało to miejsce. Przez lata trochę się zmieniło. Dużo się nauczyłam, wyciągnęłam wiele wniosków, otrzymałam wiele lekcji dzięki, którym dziś jestem tutaj gdzie jestem i mogę napisać do Ciebie kilka słów od serca a Ty je właśnie czytasz – za co Ci dziękuję!

Misja uległa doprecyzowaniu. Dziś wiem, że nie uratuję świata! Mogę i mam wpływ na osoby, które są obok mnie. Tworzę więc sytuację i skupiam kobiety w jednym miejscu aby tych okazji było więcej 😉

CO więc robię i JAK DLA CIEBIE?

Skupiam w jednym miejscu – w sieci – ludzi, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie, aby dostęp do nich był łatwy, szybki i przyjemny. Jeśli szukasz rozwiązania jakiegoś wyzwania czy nowej drogi do zmiany to właśnie tutaj masz okazję ją znaleźć. Masz możliwość czerpania wiedzy i doświadczeń w 8 podstawowych sferach życia. Pracując nad każdą z nich.

Jeśli czytasz te słowa i myślisz sobie, że miejsce „tylko dla kobiet” to miejsce nie dla Ciebie zatrzymaj się na chwilę. Czy nie byłoby dobrze otaczać się kobietami, które wspierają Twoje pomysły, pomagają w rozterkach i są ambasadorkami Twojego biznesu?

Jeśli odpowiedź choć nieśmiała pojawiała się w Twojej głowie i brzmi ona TAK to zapraszam Cię do klubu TUTAJ

Jeśli jesteś osobą, która tworzy swoje produkty lub usługi albo zwyczajnie ma wiedzę specjalistyczną na jakiś temat i chciałaby podzielić się nią właśnie z naszymi klubowiczkami to zapraszam do zapoznania się z ofertą jaką przygotował klub dla Ciebie TUTAJ.

Ja nazywam się Karolina Gabryś i od 2013r. promuję marki. Pomagam biznesom wzrastać i wyróżniać się na tle innych jakością i spójnością ich działań. Wspieram początkujące inicjatywy i rozszerzam perspektywę patrzenia w już istniejących . Jestem Twoim partnerem w drodze do zwiększenia sprzedaży oraz rozpoznawalności Twojej marki i jej działań.

Zapraszam do klubu!

DO zobaczenia 🙂

Karolina Gabryś

o Klubie

Kim są klubowiczki?

Kobiety, matki, żony i bizneswoman, które na swojej drodze życia doszły do wniosku, że:

  • rozwój siebie przez całe życie jest potrzebny
  • wspierające środowisko to podstawa sukcesu nie tylko w biznesie
  • Ty jesteś najważniejsza dla samej siebie

Dołącz do nas!

Dołącz do kobiet, które dzielą się z sobą pozytywną energią, inspiracją i motywacją na co dzień.