• Karolina jest osobą pozytywnie nastawioną do świata i ludzi, dlatego współpraca z nią jest przyjemnością. Karolina potrafi również konstruktywnie doradzić , tak by wszystko było na najwyższym poziomie.
  Dzięki organizacji warsztatów z Klubem My Kobiety, nie musiałam się przejmować stroną organizacyjną, czy formalnościami, a z tego typu obowiązków chętnie rezygnuję 😉 Karolina zadbała również o bardzo dobre warunki prowadzenia warsztatu oraz dodatkowe atrakcje, jak chociażby profesjonalny fotograf uwieczniający wydarzenie.
  Dotychczasowe wydarzenia były promowane w sposób atrakcyjny dla odbiorcy i spójny z moim podejściem. Współpraca układa się pomyślnie i planuję ją kontynuować.

  Małgorzta Binias - Wilga
  Małgorzta Binias - Wilga
  www.MamaWracaDoGry.pl
 • Współpraca z Karoliną daje mi energię do działania. Imponuje mi jej biznesowa wiedza i podejście do sprzedaży. Nadajemy na podobnych falach spontaniczności i działania 24h/dobę. Z początkiem podchodziłam do klubu z dystansem. Nie lubię kategoryzacji "dla kobiet". Dziś wiem, że w tym miejscu każda kobieta może określić siebie tak jak chce. Znajdzie się miejsce dla tych odważnych i tych bardziej konserwatywnych. Byleby chciały zainwestować czas w swój rozwój.

  Agnieszka Wyszyńska
  Agnieszka Wyszyńska
  www.Obiektywna.eu