Nasza osobowość sprawia, że intuicyjnie sięgamy po niektóre kolory ubrań. Dotyczy to również bielizny, która stanowi bazę codziennej garderoby. To, co na siebie zakładamy, nierzadko zdradza cechy naszej osobowości. Sprawdź, co mówi o Tobie Twój ulubiony kolor bielizny. Potraktuj nasze wskazówki z przymrużeniem oka. Choć kolory, którymi otaczamy się na co dzień, mogą wiele powiedzieć o naszej osobowości, to doskonale rozumiemy, że niektóre wybory, zwłaszcza bielizny, podyktowane są przede wszystkim względami praktycznymi.

Cielisty stanik i majtki – sprawdzona metoda na perfekcyjny wygląd

Cielista bielizna damska cieszy się dużą popularnością wśród kobiet. Nie bez powodu stanowi jeden z bestsellerów, ponieważ pozostaje niewidoczna pod jasnymi ubraniami, zapewniając całkowitą dyskrecję. To doskonały wybór do codziennych stylizacji – zarówno casualowych, jak i formalnych. Nic tak dobrze nie prezentuje się pod jasnymi ubraniami jak beżowy stanik z termicznie modelowaną miseczką. Wspomniany biustonosz doskonale dopasowuje się do odcienia skóry. Jeśli cenisz sobie cielistą bieliznę, pod tym linkiem znajdziesz garść inspiracji: https://samanta.pl/127-cielistyPo ten kolor chętnie sięgają kobiety-perfekcjonistki, które wysoko stawiają poprzeczkę – przede wszystkim sobie.

Sprawdź!  Buty do nauki chodzenia – bezpieczeństwo i wygoda

Fioletowa bielizna damska – idealna propozycja dla kreatywnych dusz

Fioletowy stanik i figi to komplet, który rozbudza wyobraźnię. W sposób szczególny upodobały go sobie kobiety, które cechuje kreatywność. Psychologia koloru zwraca uwagę na to, że niektóre barwy wpływają na nasze funkcje poznawcze. Fiolet stymuluje umysł i sprawia, że dostrzegamy nieoczywiste rozwiązania i związki przyczynowo-skutkowe. Pracując w zawodzie kreatywnym, warto się nim otaczać, aby w głowie pojawiały się ciekawe pomysły.

Sprawdź!  Narzędzia kosmetyczne – profesjonalny sprzęt dla Twojego gabinetu

Czarna bielizna damska roztacza aurę tajemniczości

Czarna bielizna damska jest równie popularna jak cielista. Można ją potraktować jako bazę garderoby, gdyż idealnie współgra z ciemnymi ubraniami. Kobiety, które ją wybierają, cechuje pewna tajemniczość. Nie wszystkim dzielą się z innymi, pewne sprawy pozostawiają tylko dla siebie. Poza tym czarny stanik i majtki to komplet, który podkreśla naszą zmysłowość.

Biały stanik i majtki – komplet chętnie wybierany przez romantyczki

W Twojej szafie przeważają białe biustonosze, brazyliany i body? Może to wskazywać na romantyczną naturę. Poza tym ten bazowy kolor wyraża czyste i szczere intencje. Kobiety, które go preferują, lubią stawiać sprawę jasno. Jednocześnie nieobce są im wzniosłe marzenia i walka o sprawiedliwy świat.

Sprawdź!  Montessori w domu - od czego zacząć?

Czerwona bielizna damska wyraża pewność siebie i zmysłowość

Czerwona bielizna damska rozpala zmysły, dodaje pewności siebie i wyraża naszą sensualność. Cieszy się dużą popularnością wśród kobiet, które akceptują swoje ciało i doceniają jego naturalne piękno. Podkreśla wysoką samoocenę swojej właścicielki. Pokazuje też, że ta lubi swoją kobiecość i ma w sobie dość odwagi, aby sięgać po to, czego pragnie. 

Zielony komplet bielizny sposobem na odnalezienie bliskości z naturą

Zielony kolor wprowadza do naszego życia spokój i harmonię. Bieliznę w tym kolorze wybierają kobiety, które czują się mocno związane z naturą. Pragną zwolnić w świecie nastawionym na ciągły pośpiech i rywalizację. Cenią sobie wartości duchowe i bliskie relacje oparte na autentyczności.

A Ty jaki kolor bielizny nosisz na co dzień?