Masz dwójkę dzieci z niewielką różnicą wieku i młodsze jeździ jeszcze w wózku, a starsze… nie zawsze ochoczo spaceruje? Zdarza mu się żalić, że „bolą go nóżki”? Jeśli często słyszysz od swej pociechy “weź mnie na ręce”, to dostawka do wózka dziecięcego jest w sam raz dla Ciebie. Dowiedz się, czym jest dostawka i dlaczego Ci sie przyda i jaką wybrać.

Dostawka do wózka – co to jest?

Dostawka do wózka dziecięcego to rodzaj platformy czy podestu na kółkach montowanego na stelażu wózka. Dzięki niej Twoje dziecko w każdej chwili będzie mogło wskoczyć na nią i w ten sposób dotrwać do końca spaceru. Z pewnością docenisz to, ze jest ona lekka, zwrotna i praktycznie nie zajmuje ona miejsca ani nie ogranicza mobilności wózka. 

Sprawdź!  Zdrowe soki do picia - najlepsze produkty

Jest świetnym rozwiązaniem gdy podróżujesz z dwójką dzieci: po prostu jedno z nich może siedzieć w wózku, a drugie stać za wózkiem na podnóżku. Dostawka to ułatwienie dla Waszego dziecka, ale także dla Ciebie: zwłaszcza gdy musisz szybko przemieszczać sie po mieście: wystarczy wsadzić malca na podest i pędzić swoim tempem, by szybko znaleźć sie na miejscu. Podest to także większe bezpieczeństwo – zyskujesz pewność, że maluch nie wyślizgnie się z ręki i nie wybiegnie na ulicę. Dzięki dostawce przez cały czas masz go przy sobie! Możesz też, zamiast płaskiej platformy dołączyć małe siedzonko. W sklepie internetowym Wózki znajdziesz mnóstwo wysokiej jakości dostawek. Sprawdź bogatą ofertę od przodujących producentów wózków na https://www.wozki-foteliki.pl/48-dostawki i zadbaj o to, by Twoje dzieci  mogły podróżować komfortowo.

Sprawdź!  Jaki wieniec pogrzebowy dla bliskiej osoby?

Dostawka z siedziskiem czy bez?

Jaką dostawkę wybrać, z siedziskiem czy bez? Wszystko  zależy od wieku i upodobań dziecka. Bez wątpienia świetną perspektywą jest dostawka do wózka z siedzeniem, ponieważ oba maluchy mogą odpoczywać w drodze powrotnej z długiego spaceru do domu. To także  także element zabawy: dostawka może zawierać obrotową kierownicę lub świecące koła. To istna atrakcja dla maluchów! Młodsze dziecko zapewne wolałoby usiąść, ale bywaj przecież także bardzo żywiołowe maluchy: od momentu, gdy odkryły możliwości swoich nóżek – nie lubią siedzieć w spacerówce. Dostawka do stania to także rozwiązanie dla starszych dzieci, które nie muszą siadać. Z pewnością dostawka do stania zajmuje mniej miejsca.