henna pudrowa brwi

Dlaczego warto zdecydować się na hennę ?

Brwi są elementem, który ma zasadniczy wpływ na kształt twarzy, podkreślają urodę oczu, mają wpływ na wyrazistą mimikę. Coraz częściej kobiety decydują się na zabieg henny. W przeciwieństwie do zwykłego makijażu henna w zależności od rodzaju utrzymuje się znacznie dłużej. Chroni przed kłopotliwym rozmazaniem się makijażu, oszczędza czas przed każdym ważnym wyjściem z domu. Chociaż jest to zabieg stosunkowo prosty warto starannie się do niego przygotować. Można poprosić o poradę w salonie kosmetycznym lub spróbować własnych sił. Doskonałym wyjściem z sytuacji będą brow henna szkolenia online dedykowane zarówno profesjonalistom jak i amatorom i początkującym. Podczas szkoleń można nauczyć się jak przeanalizować swój kształt twarzy, jak dobrać optymalny kolor oraz jaką jest technika nakładania henny.

Gdzie można nauczyć się stylizacji brwi ?

Firma lashdesign.pl jest zespołem specjalistek zajmujących się pielęgnacją i stylizacją brwi i rzęs. Zajmuje się kompleksowo wszystkim co jest związane z tą tematyką. Prowadzi sklep internetowy z kosmetykami i akcesoriami do stylizacji rzęs i brwi. Lashdesign.pl organizuje również szkolenia. Szkolenia stacjonarne pod okiem doświadczonych specjalistek to solidna porcja wiedzy, ćwiczenia praktyczne z udziałem modelek. Kończą się uzyskaniem certyfikatu, który z pewnością pomoże w profesjonalnej karierze stylistki. Lashdesign.pl prowadzi również obsługę poszkoleniową – kursantki trafiają do specjalnej grupy wzajemnego wsparcia, gdzie mogą wymieniać się doświadczeniami, a także korzystać z porad specjalisty. Coraz bardziej popularne stają się szkolenia online. Brow henna szkolenia to przykład spotkań online, które cieszą się wielkim powodzeniem. Uczą one nowoczesnej techniki i posługiwania się henną pudrową zwaną brow henna.

Czym się różni brow henna od tradycyjnej ?

Henna pudrowa zyskuje coraz większą popularność. W stosunku do tradycyjne posiada wiele zalet. Przed wszystkim jest sporządzona w pełni z naturalnych składników przez co jest dużo mniejsze prawdopodobieństwo reakcji alergicznej. Gama kolorów i odcieni jest dużo bogatsza niż w przypadku henny tradycyjnej. O wiele dłużej utrzymuje się na brwiach i barwi nie tylko same włoski ale również skórę pod nimi przez co pozwala na stosunkowo łatwe skorygowanie kształtu brwi. Tego typu hennę można położyć w gabinecie kosmetycznym lub na własną rękę. Brow henna szkolenia doskonale do tego przygotują. Raczej nie należy robić eksperymentów na własną rękę bez przeszkolenia bo wynik może może okazać się mocno niezadowalający.