strój kąpielowy push up

Stroje kąpielowe oferowane w sklepach z bielizną, sklepach sportowych czy też w Internecie mają najróżniejsze kroje. Stroje sportowe, klasyczne, dwu i jednoczęściowe. Kiedy większość kobiet staje przed wyzwaniem zakupu stroju kąpielowego, największym wyzwaniem jest odpowiedź na pytanie - Jak dobrać strój kąpielowy do figury?

Figura gruszki, jabłka czy figura trójkąta są tak skrajnie różne, że warto przeanalizować wszelkie zalety i wady sylwetki, by dokonać trafnego wyboru i kupić idealny strój kąpielowy.

- Jaki strój kąpielowy dla wystającego brzucha?

- Jaki strój kąpielowy do dużego biustu?

Odpowiedź jest prosta! Należy wybierać takie stroje kąpielowe, które zaprezentują ciało w samych superlatywach i skrzętnie zatuszują mankamenty.

Nawet jeśli jesteś zadowolona z wyglądu swojego ciała i nie masz problemu z „nadprogramowymi” kilogramami nie oznacza to, że każdy strój kąpielowy będzie wyglądał na Tobie dobrze.

Strój kąpielowy typu push up

Strój kąpielowy typu push up to najczęściej wybierany przez kobiety krój kostiumu. Może mieć formę stroju kąpielowego jedno lub dwuczęściowego. Jego fenomen polega na umieszczonym w miseczkach wypełnieniu. Może być ono ulokowane na stałe lub mieć postać wyjmowanych poduszeczek. Podkreśla atuty kobiecości jakim są kształtne i jędrne piersi - uwydatnia, podnosi i podkreśla.  Strój kąpielowy push up szczególnie polecany jest Paniom z mniejszym biustem.

Jak działa na sylwetkę? Pozwala odzyskać właściwe proporcje sylwetki. Sprawia, że kobiety czują się pewniejsze, piękniejsze i atrakcyjne.

Kiedy strój kąpielowy typu push up BĘDZIE WYGLĄDAŁ ŹLE?

Większość kobiet, kiedy usłyszy, że strój kąpielowy typu push up może wyglądać źle zapewne stuka się w głowę. To tak, jakby powiedzieć, że nowe auto może być nieprzydatne. Czyżby? Czy rzeczywiście podkreślenie i optyczne powiększenie biustu mogą nie być atutem podkreślającym kobiecość? 

Okazuje się, że dla niektórych typów sylwetki strój kąpielowy jednoczęściowy lub dwuczęściowy typu push up może wyglądać niekorzystnie. Kto nie powinien go nosić?

Zdecydowanie ten krój stroju kąpielowego nie jest zalecany kobietom, które posiadają bardzo obfity biust. Jeśli masz piękne i jędrne piersi to nie ma sensu ich jeszcze powiększać. Czasami może to wyglądać wręcz karykaturalnie, nienaturalnie i bardzo nieproporcjonalnie. 

Kiedy strój kąpielowy typu push up będzie niepraktyczny? 

Strój kąpielowy typu push up jest zdecydowanie tym rodzajem kostiumu, który sprawdzi się na gorących plażach, kiedy większość czasu spędzasz na leżaku. Niestety mimo jego walorów estetycznych są sytuacje, w których może okazać się totalnie niepraktyczny!

Klasyczny push up będzie kiepskim wyborem dla fanek sportowych eskapad na plaży. Niestety dodatkowe wkładki włożone w stanik czy miseczki negatywnie wpływają na trzymanie biustu. W takiej sytuacji lepiej wybrać sportowy krój kostiumu. Gdzie kupić strój kąpielowy do aktywnego wypoczynku? Najlepiej wybrać marki i sklepy sportowe. 

Strój kąpielowy typu push up może okazać się sporym problemem, jeśli lubisz harce w morskich falach czy mazurskich jeziorach. Po wyjściu z wody dłużej schnie, a wyżymanie poduszeczek pod biustem może wyglądać dość komicznie.