Zastanawiałaś się kiedyś czemu twój manicure hybrydowy utrzymuje się jedynie do 2 tygodni zamiast do 4 tak jak powinien? Albo, dlaczego lakier po zaaplikowaniu go na płytkę paznokcia i po utwardzeniu go wygląda nieestetycznie i nieschludnie? Problem najprawdopodobniej tkwi w lampie, z której aktualnie korzystasz. Lampa UV/LED to urządzenie niezbędne do prawidłowego wykonania manicure hybrydowego na naszych paznokciach. Odpowiada ona za odpowiednie utwardzenie się lakieru oraz innych, ważnych produktów takich jak topu czy też bazy. Zbyt słaba moc lampy lub jej nieprawidłowe wykonanie może sprawić, że mimo wszelkich starań nie uda nam się stworzyć ładnego i długotrwałego manicure. O czym należy pamiętać przy wyborze lampy do paznokci, aby spełniała nasze oczekiwania przez wiele miesięcy? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części artykułu.

Sprawdź!  Pozycjonowanie stron internetowych
Lampy UV/LED w hurtowni kosmetycznej LaDiosa

Jaką lampę do paznokci wybrać?

Na świecie istnieje wiele różnorodnych lamp w zależności od ich mocy, kształtu, wielkości oraz koloru, w którym zostały wykonane. Należy jednak pamiętać, że nie kolor jest w tej sytuacji najważniejszy a moc, która odpowiada za to, czy nasz manicure hybrydowy zostanie utwardzony w należyty sposób. W hurtowni kosmetycznej LaDiosa znajdziesz lampy UV, jak i lampy LED o tych delikatnych mocach takich jak np. 9W oraz tych najmocniejszych, takich jak 36W lub 48W. W celu znalezienia swojej wymarzonej lampy do paznokci należy zwrócić główną uwagę na moc, którą w sobie posiada, ale również na opinie innych klientek, którym udało się już ową lampę przetestować. Po szczegółowym rozeznaniu wśród opinii i mocy warto jeszcze na koniec poczytać nieco o firmie, z której została wyprodukowana. Jedną ze sprawdzonych i uwielbianych przez wiele kobiet na całym świecie firm jest Semilac, który produkuje tylko i wyłącznie bezpieczne oraz profesjonalne urządzenia do paznokci.

Sprawdź!  Napoje roślinne a tradycyjne mleko - różnice
Hurtownia kosmetyczna LaDiosa

Lampy do paznokci w hurtowni kosmetycznej LaDiosa

Jeżeli chcesz, aby twój manicure bądź pedicure hybrydowy utrzymywał się nawet do 4 tygodni bez żadnych komplikacji to zdecydowanie powinnaś zwrócić swoją uwagę na lampy o jak największej mocy. Na stronie internetowej hurtowni kosmetycznej LaDiosa znajdziesz ogromną ofertę różnego rodzaju lamp do paznokci. Niezależnie od tego, czy preferujesz mniejsze, czy też większe kształty bądź chcesz, aby Twoja lampa posiadała tą jedną określoną moc-w LaDiosie znajdziesz ją bez problemu! Do jednych z bardziej rozchwytywanych lamp na stronie hurtowni należy m.in. lampa 48W dual led/uv sensor s5, która posiada 24 diody nowej generacji dual LED/UV o mocy aż 48W i z łatwością poradzi sobie zarówno z utwardzeniem topów, baz, lakierów oraz żeli.

Sprawdź!  Butelka termos na wodę – rozwiązanie na każdą porę roku!
Lampy UV/LED LaDiosa

W przypadku osób szukających czegoś delikatniejszego idealnie sprawdzi się w tej sytuacji profesjonalna, kieszonkowa lampa LED/UV Sunmini o mocy 9W, która jest wyjątkowo kompaktowa, poręczna oraz lekka co pozwala na swobodne przemieszczanie jej w różne miejsca. Zapraszamy do zajrzenia na stronę internetową LaDiosy i przekonania się na własnych oczach o bogactwie produktów, jaki w sobie posiada.