wózek spacerowy

Wiosenne i letnie miesiące to idealny czas do spędzania czasu z rodziną na spacerach i wycieczkach. Wiele osób korzysta w wolnego czasu i chętnie spędza czas na dworze, korzystając z wyjazdów. Gdy dzieci są małe dobrze jak spacerom towarzyszy wygodny wózek spacerowy dla dziecka.

Nowoczesne spacerówki wykonane i wyposażone są w konieczne zabezpieczenia tj.: barierka ochronna, podnóżek oraz punktowe pasy bezpieczeństwa. Praktyczna spacerówka powinna mieć szerokie siedzisko dla dziecka, które zapewnia mu wygodę podczas wspólnych podróży.

Sprawdź!  Biegunka u niemowlaka

Taki wózek posiada gumowe ale mocne piankowe koła. Odpowiedni wózek spacerowy powinien być lekki, powinien też łatwo się składać.

Polecanym wózkiem jest Valco Baby Snap 4, spacerówka ta ma wiele udogodnień i potrzebnych zabezpieczeń. Valco to wózek lekki, ma wygodne siedzisko zabezpieczone nieuciskającymi pasami i plastikową klamrą.

Oparcie o płynnej regulacji, przy pomocy jednej ręki (regulacja następuje w do kilku pozycji), dziecko może w pełni odpoczywać. Budka w wózku Valco Baby jest przedłużana i wentylowana, zapewni dziecku stały dopływ powietrza.

Sprawdź!  Kiedy dziecko pierwszy raz wyjeżdża na kolonie...

Wózek Valco Snap 4 można wygodnie przechowywania, łatwy w złożeniu i przenoszeniu (dzięki specjalnemu uchytowi), tapicerka spacerówki jest chroniona przed różnym zabrudzeniami. Wózek Valco Baby Snap 4 można połączyć z dedykowanym fotelikiem do samochodu.

Budka w wózku Valco jest wentylowana, posiada siateczkowe okienko zamykane na rzep, budka jest przedłużana o 20 cm, posiada ochronę przed szkodliwymi promieniami UV. Valco Baby Snap 4 posiada mocne koła, które są bezdętkowe, odporne na wszelkie uszkodzenia i przebicie.

Sprawdź!  Wyjątkowy prezent pod choinkę dla niej!

Tego rodzaju koła to pewna oszczędność, gdyż nie wymagają w tym wypadku żadnego pompowania. Koła przednie mają dodatkowy atut, można je blokować, co szczególnie jest ważne, kiedy wózek stoi w dół z górki lub pod górę.

W Valco Snap 4 koła są bardzo skrętne, jak w każdym wózku Valco posiada sprawną, niezbędną blokadę hamulca. W zestawie wózka Valco Baby Snap 4 można otrzymać osłonkę dla dziecka, która okaże się niezbędna przy nadchodzących, chłodniejszych oraz pochmurnych dniach.