zabieg scizer

Niemal każdy z nas ma jakieś zastrzeżenia co do swojej figury. Jak usunąć depozyty tłuszczu w nieinwazyjny sposób? Scizer to innowacyjny zabieg wyszczuplająco-modelujący ciało, który w precyzyjny sposób niszczy komórki tłuszcze i daje bardzo naturalny efekt. Dowiedz się, na czym polega Scizer i ciesz się ładną sylwetką tego lata!

Zabieg Scizer – zwalcza duże depozyty tkanki tłuszczowej

Scizer został stworzony w celu eliminacji nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Urządzenie pozwala usunąć tłuszcz z najbardziej newralgicznych miejsc, takich jak np.:

  • ramiona,
  • brzuch,
  • uda,
  • plecy.

Innowacyjny skaner emituje wiązki ultradźwięków na głębokość 13 mm, dzięki czemu szybko i precyzyjnie niszczy komórki tłuszczowe. Równomierna dystrybucja impulsów sprawia, iż skóra w obszarze zabiegowym jest gładka i jędrna (nie musisz obawiać się też rozciągnięcia skóry). Inteligentny system chłodzenia zapewnia komfort zabiegu. Wiedz, że Scizer nie wymaga rekonwalescencji, daje trwałe efekty i może być przeprowadzony o dowolnej porze roku. Często jest wykonywany u osób dotkniętych znaczną otyłością (miejscową). Zastanawiasz się, gdzie można skorzystać z tej kuracji? Zabiegowi Scizer możesz poddać się m.in. w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy.

Sprawdź!  Z jakim wyprzedzeniem zamówić zaproszenia ślubne i o czym trzeba pamiętać, dokonując wyboru?

Zabieg Scizer – usuwa oporny cellulit

Zaawansowana technologia HIFU sprawia, że Scizer to świetne narzędzie do walki z opornym cellulitem. Urządzenie doskonale radzi sobie z tzw. skórką pomarańczową w każdym stadium zaawansowania. Decydując się na zabieg, możesz więc nie tylko wysmuklić ciało, ale też pozbyć się nierówności w postaci cellulitu z ud, pośladków, brzucha i ramion. Co ważne, wystarczy tylko jedna sesja zabiegowa, by móc cieszyć efektami metamorfozy. Ile trwa zabieg? W zależności o danej partii ciała spędzisz w gabinecie medycyny estetycznej od 30 do 60 minut. Warto dodać, że Scizer może być z powodzeniem łączony z innymi zabiegami na ciało.

Sprawdź!  Jak zrobić makijaż cery naczynkowej?

Scizer – przeciwwskazania do zabiegu wyszczuplającego

Jakie są podstawowe czynniki wykluczające możliwość poddania się zabiegowi Scizer? Do głównych przeciwwskazań należy:

  • ciąża i laktacja,
  • aktywna choroba nowotworowa,
  • zaburzenia krążenia,
  • otwarte rany w obszarze zabiegowym,
  • warstwa tkanki tłuszczowej <1

Ile kosztuje zabieg Scizer?

Jesteś ciekawa ile kosztuje zabieg wyszczuplająco-modelujący urządzeniem Scizer? Wszystko zależy od danej partii ciała, którą chcesz udoskonalić. Przykładowo, redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej z ramion, pośladków lub kolan to wydatek rzędu co najmniej 4000 złotych. Z kolei osoby, które chcą usunąć tłuszcz i skórkę pomarańczową z brzucha, zapłacą od 3000 złotych wzwyż. Koszt zabiegu na uda to 6000 złotych lub więcej. Pamiętaj, że na cenę kuracji składa się profesjonalna opieka doświadczonego personelu medycznego i korzystanie z certyfikowanego sprzętu najlepszych producentów na rynku.

Scizer a inne zabiegi na szczupłą sylwetkę

Oczywiście Scizer to nie jedyna opcja dla pań zainteresowanych wysmukleniem sylwetki. Równie zadowalające rezultaty zapewnia Onda Deka. Dzięki pionierskiej technologii opartej na mikrofalach Coolwaves możesz zredukować tkankę tłuszczową i zniwelować cellulit (aż 80% energii jest skoncentrowanej na niechcianych komórkach tłuszczowych). Mikrofale stymulują produkcję nowego kolagenu, co sprawia, że skóra staje się jędrniejsza, niż dotychczas. Osiągnięte efekty są długotrwałe, a procedura bardzo bezpieczna. Zabiegi Onda są bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Mogą być przeprowadzane przez cały rok. Zastanawiasz się, z ilu sesji należy skorzystać, by cieszyć się pięknym, odmienionym ciałem? Zwykle zaleca się poddanie 4-6 zabiegom wykonywanym w 2-4 tygodniowych odstępach. 

Sprawdź!  Co jeść a czego nie w ciąży? Zioła i przyprawy w ciąży

Chcesz skorzystać z zabiegów wyszczuplających ciało, takich jak Scizer? Więcej interesujących informacji na temat przełomowej technologii HIFU. znajdziesz na stronie internetowej: https://bienkowscyclinic.pl