suknia dla druhny

Każda świadkowa dokłada wszelkich starań, aby dzień ceremonii był wyjątkowy dla panny młodej. Wybór stylizacji, która będzie nie tylko elegancka, ale również wpasuje się w charakter uroczystości, nie zawsze jest łatwy. Jaka suknia dla druhny będzie odpowiednia? Przedstawiamy kilka aktualnych trendów, które z pewnością Cię zainspirują.

Satynowe suknie i kombinezony

Satyna to elegancki, delikatny materiał, który doskonale współgra z modą ślubną i weselną. Nic więc dziwnego, że w 2022 roku dużą popularnością cieszą się satynowe stylizacje.

Sprawdź!  Skuteczny sposób na gładką skórę? Depilacja laserowa

Aktualnie bardzo modne są satynowe, proste suknie w wersji midi lub maxi. Częstym wyborem dla druhen są również kombinezony wykonane z tego eleganckiego materiału – szczególnie stylizacje ze zwiewnymi rękawami lejącymi, szerokimi nogawkami.

suknia satynowa

Romantyczne stylizacje z tiulu

W aktualne trendy mody weselnej wpisują się również romantyczne, tiulowe suknie. Warto rozważyć delikatne warianty kolorystyczne, takie jak jasny łosoś czy kolor cielisty.

Szczególną popularnością cieszą się obecnie projekty z kwiatowym motywem i falbankami. Pięknie prezentuje się tiulowa suknia maxi z lekko rozszerzanym dołem i podkreśloną talią.

suknia tiulowa

Zachwycające koronki 3D

Kwieciste koronki 3D wyglądają niezwykle spektakularnie, dzięki efektownym wypukłym elementom. Przy czym materiał ten będzie nie tylko doskonałą bazą sukni weselnej, ale również kombinezonu czy dwuczęściowego kompletu.

Sprawdź!  Jak dobrać kredkę do oczu?

Elegancka stylizacja z osobną górą i dołem to jeden z aktualnych trendów. Dużym powodzeniem cieszą się dekolty w kształcie kwadratu i spódnice w wersji midi.

Podsumowanie

Satynowe kombinezony, romantyczne sukienki tiulowe i spektakularne koronki 3D cieszą się obecnie dużą popularnością. Oczywiście wybór stylizacji dla druhny warto skonsultować z panną młodą. Wiele zależy od jej upodobań i miejsca, w którym ma odbyć się uroczystość.

Sprawdź!  Naturalna kolorystyka i odcienie henny

Suknia dla druhny będzie niepowtarzalna, jeśli zrealizujesz samodzielny projekt. Stylizacje szyte na miarę są nie tylko unikalne, ale również tańsze niż gotowe produkty. Zacznij od wyboru materiałów na elegancką suknię. Rozwiązania dedykowane modzie ślubnej i weselnej znajdziesz tutaj: https://sontexpoland.com/.