kosz na pieluchy

Rodzice malutkich dzieci doskonale wiedzą jak ważne jest, by posiadać odpowiednie akcesorium potrzebne do opiekowania się ich maleństwami. Ważne, żeby było ono łatwe w użytkowaniu, nie zajmowało dużo miejsca i wpasowało się swoim designem do wystroju domu.

Rodzice malutkich dzieci doskonale wiedzą jak ważne jest, by posiadać odpowiednie akcesorium potrzebne do opiekowania się ich maleństwami. Ważne, żeby było ono łatwe w użytkowaniu, nie zajmowało dużo miejsca i wpasowało się swoim designem do wystroju domu.

Przy tak ogromnej ofercie sklepów, w których często wiele produktów jest słabej jakości, to nie lada wyzwanie znaleźć ten jeden dobry sprzęt, który sprosta tak wysokim wymaganiom. Wszystko jednak jest możliwe, jeśli zaufa się odpowiedniej, doświadczonej marce.

Jeśli należysz do tego grona, które korzysta jedynie z produktów najwyższej jakości i po prostu lubisz mądre rozwiązania, którymi później będziesz dzielić się ze swoimi przyjaciółmi, to prawdopodobnie zainteresuje Ciebie szczelny kosz na pieluchy.

Co to takiego i dlaczego warto wybrać jego, a nie zwykły kosz na śmieci? To prawdziwa innowacja na rynku. Nawet jeśli nie jesteś typowym gadżetomaniakiem spodoba Ci się ta oferta! 

szczelny kosz na pieluchy

Pomocna technologia

Zmienianie pieluch dziecku może być jednym z tych przykrych, rodzicielskich obowiązków, do których z pewnością się nie tęskni. Kontakt z wydzielinami dziecka, nieprzyjemne zapachy… trudno powiedzieć, żeby było coś równie nieprzyjemnego w codzienności rodzica.

Sprawdź!  Wszywka z esperalu – czy warto ją brać pod uwagę?

Szczelny kosz na pieluchy może pomóc zmniejszyć dyskomfort związany z tymi zwyczajnymi, ludzkimi czynnościami. Jak już z samej nazwy produktu wynika – kosz, który oferujemy zapewnia szczelność.

To nie żart – z tym produktem żaden z brzydkich zapachów pieluch nie przedostanie się do Twoich nozdrzy. Kosz posiada specjalny system zatrzymywania zapachów. Tego jeszcze nie było na rynku! To prawdziwa nowość.

Utylizując pieluchy możesz liczyć na to, że zapach zostanie z nimi w koszu wraz z wszystkimi zarazkami! Proponujemy Ci kosz, który jest w pełni antybakteryjny! Kiedy poznasz ten innowacyjny system – pokochasz go z całą pewnością.

Produkt posiadający odpowiednie certyfikaty

Sam Instytut Matki i Dziecka potwierdził swoją opinią, że szczelny kosz na pieluchy ochroni pokój, w którym się znajduje, przed wszelkimi bakteriami i zarazkami. Konstrukcja kosza pozwala na odpowiednie zatrzymanie zapachów poprzez swoje uszczelnienie.

To inteligentny produkt, którego użytkowanie jest bardzo proste. Wrzucasz do niego zużytą pieluszką i niczym się już nie przejmujesz! Wiele matek i ojców potwierdza, że to akcesorium, bez którego nie wyobrażają sobie teraz swojej codzienności z dzieckiem.

Sprawdź!  Skuteczne sposoby na walkę z komarami

Przekonaj się, że zmienianie pieluch może być jeszcze prostsze i przyjemniejsze niż dotychczas! 

Jeden gest, a dziecko w zasięgu wzroku

Dla rodzica bardzo istotne jest to, by swojej małej pociechy nie spuszczać ani na chwilę z oczu! Dzieci bywają bardzo nieprzewidywalne i szybkie w swoich nieporadnych ruchach i gestach, dlatego mama czy tata do minimum ograniczają korzystanie z przedmiotów, które pochłaniają ich pełną uwagę.

Podczas procesu przewijania pieluszki dziecku możesz być pewien – jesteś w stanie w pełni kontrolować, co robi Twój maluch wyrzucając jednocześnie jedną ręką pieluszkę do szczelnego kosza na pieluszki. Bez problemu trafisz do niego z pakunkiem i poświęcisz swoją uwagę w stu procentach dziecku. 

Piękny design

Szczelny kosz na pieluchy jest nie tylko bardzo funkcjonalny, ale również pięknie zaprojektowany. Jest to produkt dedykowany przede wszystkim dziecku, ale również rodzicom, którzy mają zmysł estetyczny i nie lubią krzykliwych w kolorze przedmiotów.

Do wyboru masz aż pięć pastelowych odcieni kosza. Jesteśmy pewni, że nie będzie rzucał się w oczy i idealnie wpasuje się swoim charakterem we wnętrze Twojego domu. 

Sprawdź!  Rzęsy – zadbaj o swoje spojrzenie

Wystarczająco duży i wygodny w użytkowaniu

Czy wiesz, że kosz pomieści około dwadzieścia pięć zużytych pieluszek? To czterdzieści litrów, które możesz wyrzucić dopiero po kilku dniach! Przez ten czas nie poczujesz ani przez chwilę zapachu zutylizowanych pieluch – nawet podczas opróżniania!

Do szczelnego kosza na pieluchy bez problemu kupisz zwykłe, plastikowe worki na śmieci. Nie potrzeba do niego specjalnych wkładów, które potrafią bardzo drogo kosztować. Posiadanie tak szczelnego, dużego kosza to prawdziwa oszczędność – zarówno pieniędzy, jak i czasu!

Kosz, dzięki któremu dbasz o środowisko

Jeśli jesteś rodzicem stawiającym na minimalizm, czystość w mieszkaniu, ale również pilnujesz się, by korzystać z produktów, których tworzywa są zdrowe dla środowiska – ten kosz jest dla Ciebie!

Jego przemyślana konstrukcja to prawdziwy ukłon w stronę ochrony ziemi. To prawdziwie ekologiczny produkt! Materiał, z którego został stworzony to PP bez bisfenolu A – zdrowy, przyjazny i eko materiał. Oprócz tego jest bardzo wytrzymały, poradzi sobie z największym naciskiem i posłuży Ci przez długi czas.