Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej osoby, ale nie ma pomysłu na nic konkretnego, warto postawić na voucher, gwarantujący przeżycie niezapomnianych chwil. Pomoże on w zrealizowaniu marzenia najbliższej osoby i zagwarantuje, że dane doświadczenie i przeżycie będzie zdecydowanie lepsze niż podarunki materialne. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Skok na bungee

Skok na bungee jest świetnym pomysłem dla wszystkich miłośników adrenaliny i nietypowych atrakcji. Dodatkowo jest to świetna okazja do przełamywania swoich barier czy lęków. Oprócz tego skok na bungee to możliwość podziwiania niesamowitych widoków. Atrakcja ta może być jednoosobowa, ale vouchery podarunkowe na Wyjątkowy Prezent obejmują również skoki w tandemie.

Lot widokowy wiatrakowcem

Lot widokowy wiatrakowcem zapewni niezapomniane przeżycia z podniebnej podróży. Vouchery podarunkowe na Wyjątkowy Prezent na ten lot, pozwolą na podziwianie świata z innej perspektywy i przede wszystkim wysokości. Podczas lotu można robić zdjęcia i nagrywać filmy, które będą świetną pamiątką na długie lata.

Sprawdź!  Jak dobrać spodnie do swojej sylwetki?

Walk in the sky

Walk in the sky to propozycja dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń, którym ciągle brakuje adrenaliny. Vouchery podarunkowe na Wyjątkowy Prezent pozwolą na przeżycie tego oryginalnego doznania, które polega na przespacerowaniu się od fasady budynku, na dół, co wiąże się z poskromieniem stresu i ogromną odwagą. Całość spaceru zostaje sfilmowana, więc obdarowany będzie mógł wielokrotnie wracać do tych cudownych chwil.

Sprawdź!  Co suplementować, aby nie chorować?

Kursy online

Vouchery podarunkowe na Wyjątkowy Prezent to nie tylko prezenty związane z aktywnością czy pokonywaniem własnych barier. Podarować można różne kursy online, dzięki którym można nabyć nowych umiejętności lub rozwinąć aktualną pasję. Wybór jest ogromny, można skorzystać z kursu projektowania i aranżacji wnętrz, nauki fotografii, projektowania ogrodów, radzenia sobie ze stresem oraz z wielu innych, które można dobrać do zainteresowania danej osoby.

Konsultacje ze stylistką, lekcje makijażu lub sesje fotograficzne

Kobiety na pewno docenią vouchery podarunkowe na Wyjątkowy Prezent związane z modą i urodą. Pozwolą one na wypracowanie własnego stylu, nauczenia się makijażowych technik, czy na doświadczenie jak wygląda praca z fotografem. Są to ciekawe i różnorodne przeżycia, które nie dość, że przydadzą się na przyszłość, to jeszcze wpływają na pewność siebie i wizerunek osoby obdarowanej. Na pewno prezent taki będzie atrakcyjniejszy niż przedmioty, o których się szybko zapomina, bo zapamięta się go na długi czas.

Wczasy, wycieczki i SPA

Szukając odpowiednich voucherów podarunkowych na Wyjątkowy Prezent, nie można zapominać o wszelkich wypadach weekendowych, wycieczkach, wczasach czy SPA, które pozwolą odetchnąć, nabrać dystansu, zrelaksować się i odpocząć. Voucher podarunkowy jest świetnym podarunkiem, dzięki któremu można zagwarantować bliskiej osobie świetnie spędzony czas. Wyjazdy te mogą być zarówno indywidualne i jednodniowe, jak i dłuższe oraz z towarzystwem, z którym nie sposób się nudzić.

Sprawdź!  Wynajem długoterminowy – Audi i każda inna marka, która jest w kręgu Twoich zainteresowań