obrączki ślubne

Tytan przywołuje skojarzenia siły, mocy i niezniszczalności. Każda młoda para pragnie, aby taka była ich miłość. Tytanowe obrączki ślubne będą tego dowodem. Przetrwają długie lata bez rys czy utraty koloru, a każde spojrzenie będzie przypominało najpiękniejszy dzień w życiu. Sprawdź, jakie są pozostałe zalety tego kruszcu.

Obrączki z tytanu są minimalistyczne i trwałe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać do nich kamienie szlachetne, chociaż wiele osób pozostaje przy prostym pierścionku. Mimo braku licznych ozdobników, tytanowa obrączka wyraża siłę prawdziwej miłości równie mocno, jak złota czy platynowa. Możecie wybrać kolor, układ kamieni i inne detale, aby stworzyć pierścionki idealnie dopasowane do Waszego gustu.

obrączki 9mm

Obrączki ślubne: tytan, półokrągłe, 9 mm

Obrączka z tytanu jako najlepszy wyraz siły miłości

Chociaż złote obrączki są niezwykle popularne, ich trwałość nie przewyższa tytanu. Ewentualne powstawanie rys zależy od miękkości kruszcu. Tytan uznawany jest za jeden z najtwardszych metali. Nie bez powodu w mitologii tytani byli niezwykle silni, a w kulturze nadal funkcjonuje pojęcie „tytanowej siły”.

Sprawdź!  Kalistenika - ćwiczenia z wykorzystaniem masy ciała. Kiedy są pomocne?

Miłość małżeńska musi wykazywać podobną moc, aby związek przetrwał długie lata. Dlatego symbolika tytanowych obrączek jest niezwykle poruszająca. Założenie na palec wybranki lub wybranka pierścionka z tytanu scala i umacnia więź na zawsze. Niemal fizycznie poczujecie, jaką moc dał Wam ten gest. Każdego dnia pożycia małżeńskiego spojrzenie na tytanową obrączkę będzie umacniać Was w wierze, że przetrwacie wszystkie wzloty i upadki. 

Dlaczego warto wybrać tytanowe obrączki?

Trwałość tytanu nie jest jego jedyną zaletą. Ma hipoalergiczne właściwości, dlatego stanowi idealny wybór dla osób ze skłonnością do uczuleń. Niestety, nawet złoto czy srebro potrafią wywołać alergię. Najczęstszym zapalnikiem do wysypki jest biżuteria wykonana z niklu.

Sprawdź!  Jak poprawić swój uśmiech?

Chociaż obrączka z tytanu wygląda na ciężką, tytan cechuje lekkość. Nie musisz obawiać się, że palec będzie zmęczony od noszenia takiego pierścionka, niezależnie od jego rozmiaru. Tytanową biżuterię wyróżnia także oszczędność formy, jeśli zatem szukasz minimalistycznych modeli, sprawdź tytanowe obrączki ślubne od Savicki

obrączki 5mm 6 mm

Obrączki ślubne: carbon, tytan, płaskie, 5 mm i 6 mm

Czarne tytanowe obrączki – jakie jest ich znaczenie?

Bardziej rozbudowana symbolika jest przypisana do czarnych obrączek. Ciemny kolor może wydawać się mroczny, ale oznacza oddanie i wierność na wieki. Dla wielu nie kończy się ono nawet po śmierci ukochanej osoby. Czarna obrączka na innym palcu niż serdeczny symbolizuje wdowieństwo.

Sprawdź!  Czy plastry na rwę kulszową to dobra opcja?

Pierścionki w kolorze czerni upodobały sobie pary lubiące gotycki czy rockowy styl ubierania się. Bez wątpienia złoty pierścionek mniej pasuje do mrocznych stylizacji. Oczywiście, wybór koloru warto skonsultować z przyszłą małżonką.

Podsumowując, jeśli zależy Wam na minimalistycznych obrączkach z głęboką symboliką, modele tytanowe będą doskonałym wyborem. Stanowią wyrazisty symbol początku długiego i szczęśliwego małżeństwa. Tytanowe obrączki przetrwają na Waszych dłoniach lata. Są odporne na warunki atmosferyczne, upadki czy próby przecięcia. Koniecznie jednak dobierzcie odpowiedni rozmiar, ponieważ późniejsze modyfikacje tytanu zazwyczaj kończą się fiaskiem.