wybielanie zębów

Śnieżnobiały uśmiech to zniewalający atut, ale taki efekt trudno osiągnąć w domowych warunkach. Polecane często w internecie amatorskie sposoby na białe zęby są nieskuteczne albo skuteczne, lecz niebezpieczne.

Unikanie potraw, owoców i warzyw zawierających osadzające się na szkliwie barwniki także nie wchodzi w grę, nie możemy się przecież pozbawiać źródeł ważnych witamin i minerałów. To jednak nie znaczy, że nie mamy szans przywrócić swoim zębom naturalnej bieli – istnieją na to skuteczne i bezpieczne sposoby.

Jak skutecznie i bezpiecznie wybielić zęby? 

Jeśli marzysz o pięknym, białym, a przy tym również zdrowym uśmiechu, masz tylko jedno wyjście: zdecydować się na profesjonalne wybielanie zębów. Takie zabiegi kosmetyczne przeprowadza się w nowoczesnych klinikach stomatologicznych przy użyciu jednej z trzech metod: lasera, lampy Beyond lub nakładek. Laser i lampa Beyond działają podobnie i zapewniają taki sam, spektakularny i szybki efekt. Wystarczy jeden, około 40-minutowy zabieg – w trakcie którego zęby pacjenta pokrywane są środkiem wybielającym i naświetlane specjalnym światłem lub wiązką lasera – by rozjaśnić szkliwo o kilka do kilkunastu tonów. Nakładkowe wybielanie zębów daje równie znakomity efekt, ale jest dużo bardziej skomplikowane i czasochłonne, ponieważ polega na codziennym noszeniu, a konkretnie zakładaniu na noc, przygotowanych na indywidualne zamówienie nakładek wypełnionych żelem wybielającym. Należy to robić przez co najmniej dwa tygodnie, by osiągnąć spodziewany efekt. Więcej informacji na Declinic.pl.

Sprawdź!  Koloryzacja włosów - dlaczego profesjonalny salon to najlepszy wybór?

Ile kosztuje profesjonalne wybielanie zębów? 

Cena profesjonalnego wybielania zębów różni się w zależności od wybranej techniki i kliniki. Zabiegi z użyciem lasera lub lampy Beyond oscylują w granicach 1000 – 2000 zł, w większości klinik w Warszawie zapłacimy za nie ok. 1500 zł. Wybielanie nakładkowe jest trochę tańsze, kosztuje średnio 1000 zł – w tę cenę oczywiście wliczone są nakładki wraz z żelem wybielającym oraz usługa ich wykonania, a także konsultacja stomatologiczna. Nawet jeśli te koszty wydają Ci się wysokie, pamiętaj, że profesjonalne wybielanie zębów daje gwarancję nie tylko śnieżnobiałego uśmiechu, ale też bezpieczeństwa.

Sprawdź!  Nowoczesne Metody Laserowego Usuwania Zmian Skórnych